Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 18:43   #44
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Rzucił kobiecie opatrunek osobisty a do reszty grupy powiedział:

-Zajmijcie się dziewczynka, chłopcy pomóżcie ją nieść,jesteście żołnierzami a my nie zostawiamy rannych. Zajmę się robotami wy jak najszybciej ruszajcie w drogę, dogonię was, jeśli nie nadejdę ruszajcie do transportera beze mnie. No naprzód mamy mało czasu.

Po tych słowach ruszył w stronę z której przyszli. Przygotował granat. Najpierw rąbnie pigułę a potem zacznie walić z karabinu. Musi zatrzymać roboty za każdą cenę. Nawet jeśli ma zginąć. Skoncentrował się. Zacisnął dłoń na obłym korpusie granatu, palec drugiej wsunął w oczko zawleczki. Za chwile się zacznie. Już za moment okaże się czy mocniejsze są maszynki czy komandos z elity. Grant uśmiechnął się pod nosem.

-Cip cip konserwki. Kici kici skurwysyny.

Mruknął cicho uważnie wpatrując się przed siebie.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline