Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2022, 14:50   #101
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post

- A co do programów mapujących to przyznam się do zerowego doświadczenia w tej materii. Ten excel to taki pod ręką i dla wizualizacji jest dla mnie prosty do opracowania takiego szkicu.
Teraz działają.
Nadal jednak przynajmniej dla mnie ta mapa w excelu jest bardzo niezrozumiała. Wiem, że ma oddawać gdzie kto był i gdzie się poruszył ale robi się tylko bałagan. Przepraszam może tylko mnie to przeszkadza bardziej niż pomaga.
Co do programów do "mapowania" też może nie jestem orłem ale właśnie bawię się tak na szybko rysowaniem mapy w Roll 20 - przykładowa jaskinia i z wykorzystaniem darmowych tokenów można uzyskać bardzo szybko znacznie lepsze moim zdaniem i bardzie pomocne efekty.


Edit:
Proszę mnie tylko źle nie zrozumieć. Po prostu szukam prostych rozwiązań, żeby wszystkim było łatwiej.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.

Ostatnio edytowane przez Connor : 24-04-2022 o 15:10.
Connor jest offline