Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2022, 14:54   #14
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Dobra, ja pracuję nad kapłanem Gazula, krasnoludem.
Na razie miotam się pomiędzy czarami nekromanckimi takimi jak zniszczenie ożywieńca, strefa życia; do tego retribution z dodatku stone and steel strona 74., chociaż nie wiem, jakiego typu jest to czar; oraz funeral rite z dodatku Apocrypha 2, strona 26 (tu też nie wiem, jakiego typu jest to czar).
W przypadku dwóch ostatnich pytanie, czy wymagana jest znajomość języka magicznego nekromanckiego (zakwalifikować to jako czary nekromanckie) czy uznać, że są to czary bitewne i do ich rzucania nie jest potrzebny dodatkowy język (e: wystarczy umiejętność rzucania czarów kapłańskich odpowiedniego poziomu)?

Dodatkowo zastanawiam się nad czarami leczącymi (leczenie lekkich zranień) vs znajomość runy odnowy vs umiejętność leczenia.

Ktoś jeszcze przymierza się do jakiegoś zgłoszenia i chce się podzielić swoim pomysłem?

Edit: zastanawiam się też nad czarami prostymi typu otwarcie, magiczne zamknięcie, alarm, czy nie mogłyby okazać się przydatne.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 25-04-2022 o 15:06.
Gladin jest offline