Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2022, 19:00   #143
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Lekcje
Shieska uśmiechnęła się smutno.
- Cain… On chce, abyśmy wszystko razem przeżywali i poznawali. On… Marzy rozumiesz? On chce nadal wierzy, że świat jest piękny. – w jej oczach widać było miłość.
- Szlachta mówi w Amazońskim, choć we własnym dialekcie, na wsi w Uzerskim, a w miastach w koszmarnej mieszańce tych języków. Ale wielu zna Amestriański, bo jesteśmy ich partnerem handlowym, a wielu mężczyzn szukało żon w Amestris…

Wieczorek Integracyjny.
Alfonse uśmiechnął się.
- Kiedyś się pobiliśmy o to kto ma być jej mężem… Potem powiedziała mi, że nie chce męża niższego od siebie… ehhh – uśmiechnął się.
- Ale my jesteśmy małżeństwem i… Jak pytam ją o co chodzi, to każe mi pytać moich przyjaciół z gazet, a ja nie mam przyjaciół w gazetach. – Westchnął.

Wielkie Królestwo Troy.
Parę kobiet tłumaczyło reszcie, co powiedziała generał Oraz Samuel mówili. Generał brygady przełknęła ślinę.
- Artemis i Selene, miejcie nasz w swojej opiece… – zawołała ze strachem – To wszystko to nieporozumienie i proszę o wybaczenie – uklękła na jedno kolano.
- Przyjmuję przeprosiny – Olvier schowała miecz i pomogła jej wstać – Liczę, że nie będzie żadnych kolejnych kłopotów. Do pociągu musimy niedługo ruszać. – rzekła i udała do pociągu. Gdy była w wagonie wycedziła.
- Jak ja tych tępych chujów i głupich pizd nienawidzę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 27-04-2022 o 17:30.
Slan jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem