Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2022, 23:32   #144
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Lekcje
- I ma rację, pani Ścieżko. Świat potrafi być taki piękny... Że w mordę strzela. Na serio- ptaszki, rosnące zboże, świeżutki chlebek, ludzie, którzy się pochylają, żeby innym pomóc, psie oczy patrzące na człowieka z miłością... i miłość- taka kiedy ludzie się szanują, chcą dla siebie jak najlepiej, rozśmieszać się. To jest po prostu piękne.

I wtedy kiedy podłemu człowiekowi ktoś zechce... przygwoździć jaja i pokazać, że nie ma czegoś takiego jak bezkarność. I to jest wtedy piękne. Piękno sprawiedliwości. A kiedy wykonujesz tę sprawiedliwość jesteś częścią szerzenia piękna. -
rozejrzał się po sali - Ekhmm.... Poniosło mnie. Z czasem zrozumiecie, że świat bywa równie skomplikowany co boleśnie prosty. - spojrzał na dzieciaki- Dobra rozumiem, że mamy szansę tam się dogadać. A czy są tam jakieś dziwne zwyczaje za których złamanie będzie gorzej z rozmowami, albo co gorsza, to pójdziemy do ciupy?
Jak czegoś młodzież nie rozumie to wyjaśnię.


Wieczorek Integracyjny.
- Edzio powiedział właśnie coś przez co mam chęć złamać własne postawienie o niewtrącaniu się - oświadczył Stefan znad książki. -Zwłaszcza, że facet jest winny jak cholera...
-Znaczy się, że pani Winry z panem nie podróżowała? No to skąd ma wiedzieć co tam się działo jak paniczyk jej nie wyjaśnił, hę? Zna wersję tylko z gazet... Hic... A i tak chciała pana Edzia poślubić? Kurde musi cię kochać...Hic -raz czy dwa Stasiek potrząsnął Elricem.
-[i] Ho, zmierza we właściwym kierunku.
-A coś tam się działo? Wiesz, ja rozumiem... Trzeba się wyszumieć... Raz jak się upiłem to spałem z.... Kurwa nie jestem pewien z którą z bliźniaczek... A może z obiema?! Naraz, ale kurde nie bardzo pamiętam. One też nie do końca pamiętały- przynajmniej tak mówiły. Pijani byliśmy. Wszyscy. Co gorsza... To było po tym jak postanowiliśmy z ich siostrą- że nie wie czy za mnie wyjdzie i cóż... Zalałem się mocno... I ten... Zdarzyło się Edziowi coś takiego? [i]
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem