Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2022, 11:17   #1128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pożegnianie z Daichim

- Nie bardzo mam możliwości kontaktu dziękuje Panu za wyrozumiałość proszę trzymać kciuki za powodzenie

Podczas podróży

Migmar przez całą skomplikowaną trasę podróży przygrywał sobie na trąbce starając się wejść w stan medytacji podobnie jak w szpitalu polowym lub wtedy na koncercie gdy oczarował stado zwierzaków. Jeżeli kiedykolwiek w życiu potrzebował wsparcia od siły wyższej było to teraz.

Po dotarciu na miejsce

- I po co Pan go straszy ? Po co w ogóle wam zakładnik skoro spaliłem za sobą już wszystkie mosty ? Nawet uruchomiłem znajomości w prasie, żeby obsmarować Meelo tak jak chciała szefowa- Podszedł do zabójcy i podał mu mapę - To przekazał mi Sęp, za całość chce więcej pieniędzy udało mi się ustalić, że to tutaj to Skrząca Wyspa - Złożył raport.

- To, co teraz szefie ? Jedziemy na tę wyspę ? O co w ogóle chodzi z tą mapą ? I czy mógłbyś puścić tego biednego kelnera wolno ? Spełnił swą rolę wróciłem pozwólcie mu żyć swoim życiem teraz jestem w mocy Mglistego Lustra
 
Brilchan jest offline