Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2022, 21:09   #396
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cath rozglądała się dyskretnie po otoczeniu.

-Te noce są inne niż te kiedy zasypiałam.- powiedziała ignorując wypowiedż Spoona.

-Wtedy Brytanią rządził najstarszy i najpotężniejszy ze znanych mi krewniaków. A gdy się obudziłam Londynem zarządza niespełna 400-letnia Anna, która wraz ze swym ojcem uczestniczyła w spisku na swojego Boga a nie dalej niż dwie noce temu poświęciła życie krewniaków zaproszonych na bal na jej dworze żeby ocalić własną dupę przez Antigenem. Jakie to żenujące. Ogłaszać przez magafony, że nadlatujące helikoptery to pomoc, podczas gdy niosły jedynie śmierć w płomieniach W sumie w kontekście tego to nie jest dziwne, że próbowała podnieść rękę na ciebie, Starożytna. Nie było to nic bardziej ohydnego od innych zbrodni których się dopuszczała. Ciekawe, czy po tym wszystkim będzie dalej Królową. - Cath zazgrzytała zębami - oj nie darzyła Anny zbytnią miłością.

 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline