Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2022, 23:21   #23
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację

Nicodemus z uśmiechem na ustach obserwował rozsiewającą się iluzję dzieci. Nie był zaskoczony. W zasadzie dokładnie tego się spodziewał. Wraz z nowymi towarzyszami rozejrzał się nieco po domu. Kilka rzeczy zwróciło jego uwagę, ale na razie nic nie wyjaśniało zagadki, jaką był ten budynek.

- Dzieci rozwiały się jak mgła, piwnicy najwyraźniej nie ma. Za chwilę zacznę kwestionować swoją obecność tutaj. - zażartował rozglądając się.

-Herb na tarczy sugerowałby posiadłość rycerza, bądź szlachcica z rycerskim rodowodem. Trofea zwierzęce idealnie tu pasują. Nie pasują mi za to trzy płaszcze, chociaż to też idzie wytłumaczyć. Nie wiem jak wy, ale ja spokojnie przeszukuję od dołu. Jeśli jest tu jakiś "potwór" to pewnie czeka na górze.
W międzyczasie Nicodemus sprawdza czy normalnie może wyjść z budynku.


 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 09-05-2022 o 10:23.
shewa92 jest offline