Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 23:25   #122
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Trzeba to będzie zabić, choć nawet sama myśl o zbliżeniu się do tego powoduje u mnie odruch wymiotny.

- Jak Ty to wytrzymałaś?? Spojrzał z garstką niedowierzania i podziwu na medyczkę.

- Trzeba zawiadomić chłopaków, mają prawo wiedzieć co się dzieje gdyż tak samo to ich dotyczy. Może Otto dokona egzekucji? Mam nadzieję, że ktoś zdejmie z nas ten ciężar...


Gdy elf wrócił wyglądał nie lepiej niż Chloe
- Przepraszam ale mamy mały kłopot. Właściwie bardzo mały ale i wielki jednocześnie - uśmiechnął się niczym szaleniec by po chwili powrócić do normalności.

- Trzeba to zabić, to małe dziecko to mutant...Ja chyba nie dam rady, to wstrętne... Raz jeszcze zebrało mu się na wymioty z trudem się jednak opanował. Podszedł do stołu i przepłukał gardło winem.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 09-09-2007 o 23:51.
Eliasz jest offline