Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 23:52   #73
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Gdy Mag to do niego powiedzial stal oglupialy.. Kompletnie, ale to kompletnie nie wiedzial oczym on mowi. Koniec swiata, magia itp. Porabani sa magowie.
- Rozejm Magu, ale jezeli stawiasz warunki, to pamietaj aby nie czarowac przy mnie jezeli to nie jest potrzebne. Nie lubie magi. Mam nadzieje ze sie dogadamy przez nastepne 2 godziny.
I jeszcze jedno, jezeli jeszcze raz zobacze tego gnojka za moimi plecami to ja nie wiem co mu zrobie
- Na koniec wyprostowal sie i podal reke dla Maga zeby wstal. Poprawil kapelusz, poprawil maske i otrzepal plaszcz. Spokojnie zaczal isc tam gdzie ostatnim razem widzial Niziolka.
Tymczasem Wolfgang zaczal sie rozgladac i ladowac dwa pistolety spowrotem je chowajac. Spojrzal na swoja lekko przypieczona reke. Dam rade, nie jest zle .
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline