Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2022, 18:51   #1135
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Daichi i Aiko
Hideki wzruszył ramiona i poszedł po wiadro. Przyniósł je po chwili.

Kazumi podeszła do Tobiego przyglądała się Tobiemu z iście matczyną troską, i zapytała.
- Czemu zjadłeś tyle tego? Nie pomyślałeś, że może ci to zaszkodzić? – zapytała Kazumi.
- No nie, ale to było takie dobre, a w domu mi nie dają. – rzekł Tobio
- To w domu ci nie pozwalają? – zapytała zaskoczona.
- No w domu mi nie pozwalają, bo zawsze zjadam co jest… Ja mam duże potrzeby. – Wytłumaczył wzdychając smętnie.
- Prawie jak mój brat… – mruknęła.
Tobio kiwnął głową.
- Tak, twój brat jest mądry. Wojownicy… i wojowniczki muszą dużo jeść aby być silni. Zaprzyjaźniłbym z twoi bratem. – Stwierdził Tobio.
- Mój brat ma mniej lat niż Rin… –wyjaśniła Kazumi.
- Przyjaźnię się z Rinem, to zaprzyjaźnię się z twoim bratem. – rzekł z pełną powagą Tobio
- Może się kiedyś spotkacie… o ile moja siostra nie będzie karmić go ukradkiem. – rzekła.
-[i] Co to ukradek? [i] – do rozmowy włączył się Rin.
- W przypadku mojej siostry może to być coś, od czego się puchnie i choruje. – Powiedziała i zobaczywszy Daichego ukłoniła się pokornie po starodawnemu.
- Pokornie błagam o wybaczenie, ponieważ wszystko co tu się stało jest tylko moją winą, bowiem jestem najstarsza…


Tymczasem Kuni i Kohaku na siebie krzyczały.
- Jak zostawiasz sfermentowany sok, to wypadałaby powiedzieć, że lepiej tego nie pić! –Krzyknęła Kohaku.
- Nie przypuszczałam, że Twój chłopak i brat się do tego dorwą. – odkrzyknęła Kuni
- Tobio nie jest moim chłopakiem, tylko kumplem, a ty, jako córka Awatar, to powinnaś być bardziej odpowiedzialna! – wrzasnęła Kohaku.
- Ty mi nie wyjeżdżaj z córką Awatar, tylko pilnuj swojego brata! – wrzasnęła Kuni.
- Odczep się od mojego brata! – Warknęła Kohaku i nagle odwróciła się do Ojca.
- Yyy tato… yyy… – wystękała.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 08-05-2022 o 10:40.
Slan jest offline