Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2022, 20:07   #148
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Lekcje
Stefan Nowicki uniósł rękę:
-Pani Sheisko, tylko JA przeszedłem do przybijania jaj w imię sprawiedliwości. A po drugie- jeśli to nasienie nie należy do mężów to co to jest? Żeby nie było, że ktoś to przez przypadek zabrał, bo nie wyglądało na cenne.

Wieczorek integracyjny.
Stanisław pogapił się chwilę na Edwarda Elrica. Ciut, żeby przetrawić informację, a ciut, żeby wyglądać na pijanego jak bela.
-[i] Tiaa.... Kobiety to dziwne stworzenia, ale raczej zrozumieją takie rzeczy jak ratowanie okolicy, niechęć do wojny czy cudzej kuchni.
ALE jak w grę wchodzą inne kobiety... Stąpamy po cienkim lodzie. Za bardzo gadamy o jakieś to zaraz zazdrosne. A jeśli unikamy tematu o innych kobietac- są JESZCZE BARDZIEJ zazdrosne. I Podejrzliwe. Bo czemu nie opowiadamy? Co się tam działo?
A jeśli nawet nam ufają to zaraz się zjawiają jakieś inne baby co to będą siać ziarna niezgody, wrzucać łyżki dziegciu, byleby wkurzyć, a inne kobiety miały gorzej od nich. Takie co to życzliwie mówią "Skoro nic ci nie opowiada to ma coś do ukrycia".
- Seryjnie pewnych bab nic bardziej nie ucieszy niż unieszczęśliwienie innych kobiet. Koniecznie innych kobiet!- oświadczył Stefan - ekhm... Nasza Stryjenka taka była. Święć się nad jej duszą.
-Ano święć -
zaraz podjął poprzedni temat. - Zresztą coś mówiliście jak się poznaliśmy, panie Edwardzie, że macie psychofanki? I że zatruwają życie pani Winry? No to sporo musiało być takich mącicielek, a skoro nie bardzo opowiadaliście o bliźniaczkach i tamtej aktorce.... Oj stąpacie po cienkim lodzie, stąpacie. I to za wszystkie te obce dla pani Winry kobiety.

Ja rozumiem, że nie chcecie opowiadać swoich przygód, zwłaszcza tych głupich swojej mistrzyni. Znam ten ból. Panie Edwardzie widzieliście Przysiad Niedźwiedzia jaki na mnie wykonał, no nie? Ale żonie to co się przemilczy może bardzo zaszkodzić. No może w Amertis jest inaczej, ale w Piastii... No przynajmniej moi tatko i mama... no moja macocha. To układ pilnowania sobie nawzajem pleców i bycie parterem w zbrodni- tajemnice są źle widziane. I bycie we wspólnym froncie przeciwko dzieciom.
No wy to nie musicie zaraz mieć tych dzieci, ale za parę lat!


Wielkie królestwo Troy.
Stefan Nowicki wolał się trzymać blisko Leslie. Już wcześniej polecił swojemu Donowi, że w razie czego- skoro już są tutaj takie zwyczaje- powiedziała głośno, że jest na jej usługach i mają się walić. Na razie utwierdział się w przeświadczeniu, że w Troy potraktują go jak kawał mięsa, a więc dyplomatycznie siedział cicho i obserwował.

Na komentarz generał Armstrong oświadczył w końcu:
- Generale, sugerowałbym raczej upozorowanie czyjegoś zlecenia ze schodów. To akurat może się przydarzyć każdemu, a niektórzy są zwyczajnie bardziej narażeni przez swoją nieostrożność, wiek itd. Mojego jednego stryjecznego pradziadka zabiło kichnięcie- stracił równowagę, a potem spadł z rusztowania. I po człowieku.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem