Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 22:31   #1603
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Starałem się pisać Yusufa jako takiego "oświeconego" wampira. Mały spoiler, niby wspominałem w czasie sesji, ale dosłownie głównym powodem dla którego Yusuf robi to co robi to odtworzenie Konstantynopola (w lore World of Darkness było to miasto w którym powiedzmy że odbywał się wampirzy renesans). Liczył na to że zrobi to poprzez kult Mitry. Całkowicie nieograniczona, despotyczna władza szalonego liczącego tysiące lat wampira, który ma wszystkich w głębokim poważaniu, w tym osoby które mu podlegają to duże no-no dla Yusufa.

Planowałem odwiedzić klan Hekata na cmentarzu i dogadać się jakoś czy nie byliby wstanie odtworzyć przynajmniej części wspomnień/zrobić porządek z tym wszystkim, ale teraz chyba takiej konieczności już nie będzie.

Głos Yusufa jest taki - wskrzesić Mitrę, zrobić to tak żeby nie był wstanie korzystać ze swoich mocy i go osądzić za występki. Nawet bóg musi odpowiadać przed Prawem.
 
Zaalaos jest offline