Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 07:35   #1606
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zapomniałem kompletnie: zabranie sztyletu pozwala kompletnie "wyłączyć" rytuał (ale nie umiecie go odtworzyć). Oznaczałoby to, że Wy i inni pod ziemią przestaną głodnieć, a picie krwi pod ziemią nie będzie z karami.

Wtedy tak, wtedy (gdy złamiecie rytuał) to mogę uznać te 2 kropy ze szczurów na zaspokojenie głodu.

EDIT:

Do posta w wątku:

Alastor w dużym skrócie, to elitarny zabójca na usługach wewnętrznego kręgu Camarilli. Jego zadaniem jest polowanie na osoby, które tak jak Arwyn są na Czerwonej Liście. Każdy ma tatuaż na dłoni, który jest widocznym odbiciem magicznego symbolu jakim ich oznaczają. W przeciwieństwie do Justicarów czy Archontów nie mają oni zbyt wielu przywilejów. Ale nie są też od gadania. Elita elit.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 13-05-2022 o 09:46.
Mi Raaz jest offline