Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 09:40   #406
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Muzeum Brytyjskie.

Arwyn stała bez ruchu. Jednak Cath czuła, że słowa do niej trafiły. Cath czuła się dziwnie poddając w wątpliwość powrót swego władcy. Wcześniej zignorowałaby to uczucie. Teraz było to potwierdzenie słów galijki.

- Dobrze więc. Zniszczmy czapkę i zyskajmy pewność, że nie wróci. Ale najpierw jedna rzecz.

Rudowłosa spojrzała na Cath, bo to ona wydała się bardziej odpowiedzialna z dwójki wampirów, które tu przyszły jej z pomocą.

- Wyjdziemy stąd. Zabiorę czapkę, wy mnie wyprowadzicie. Potem sięgnę po władzę nad tym miastem. Mitra… - głos kobiety jakby się załamał - Mitra zostanie wspomnieniem.

Spoon i Cath poczuli przeszywający ból w sercu.

- Ale najpierw musimy ściągnąć moje imię z Czerwonej Listy. Nie boję się Alastorów. Większość bez problemu zabiję. Jednak jeżeli mamy w tym samym czasie odzyskać miasto, to będę musiała się skupić. A to oznacza, że nie będę mieć czasu zabijać kolejnych Alastorów. Zrobicie to dla mnie? Przekonacie Annę?

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline