Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 10:37   #1137
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Tkacz Ziemi westchnął po raz kolejny rozmasowując skronie. Kolejny chaos do ogarnięcia, a jedynym na placu boju pozostał Daichi Kaburagi. Ruszał dłońmi w górę i dół w uspokajający sposób:
- No dobra młodzieży, wróciłem. Nie ma czego się bać. Nie zobowiązałem ciebie Kazumi do opieki nad dzieciarnią. Są zresztą w wieku kiedy można zacząć odpowiadać za swoje czyny…. A z tego co zrozumiałem z opowieści Hidekiego chaos powstał od tak. Niechcący. Mam nadzieję, że wynieśliście z tego wnioski. Jak to Tobio- że emocjonalnej pustki nie da się zajeść.
-Emo- co?
-wymamrotał chłopak.
- Nie zajesz swoich smutków… Choćbyś zjadł tonę… NAdal b
-Ale ta pasta była taka dobra. I ja się nie smucę.
-Nie ma nic złego w byciu smutnym…
-Hihihi! Awansował na kumpla Kohaku hihihi -
Rin się śmiał, a Tobio uniósł głowę jak czujny niedzwiedziopies. Spojrzał na córkę Kaburagiego, ale Kohaku spojrzała w drugą stronę poczerwieniała na twarzy.
- To jest relacja ambiwalentna - wymamrotała.
- Narzeczony. ameba i kumpel. Hihihi.
-To jest ambiwa? -
spytał Tobio
- Nie jesteś moich narzeczonym i ledwo cię znam. Czysta karta. - oświadczyła. - Bo zakładam, że wyrosłeś z bycia bucem. Bo nie mogę też osądzać za coś co zrobiłeś lata temu.
-Ja cię lubię. Jesteś fajny. I fajnie pokazywałeś Trach i Kabach… Tata, ja już ruszam kamulce wiatrem!
-To fajnie. Bardzo fajnie. Potem mi pokażesz. Ekhm… Tobio, załatwiłem ci mieszkanie w Aqua Port. Nie jestem pewien jak masz zamiar ogarnąć sobie życie tutaj, ale przynajmniej będziesz miał kąt do spania. -
Daichi spróbował ogarnąć ponownie sytuację.
-Dziękuje- skinął głową. Spojrzał na Kohaku.
- Twoje szczęście. - mruknęła dziewczyna.
- Rin… Wiesz czego się napiłeś? - Tkacz Ziemii kucnął przy swoim synu.
- Soku… - wymamrotał najmłodszy Kaburagi z szerokim uśmiechem.
- I od tego ci tak wesoło?
-Serio? Ale kwasowy był…
-Albo…
- westchnął Daichi. Z pijanymi nie ma co dyskutować przez bezcelowa - Założę się, że potrzymam głowę w tym wiadrze dłużej od ciebie.
-Akurat…Tr-trenuję z Fuyumi! Najlepszym Tkaczem Wody w budzie.
-Założysz się? -
wstrzymał oddech wkładając głowę do zimnej wody. Po dłuższej chwili na wstrzymywanie oddechu wyciągnął głowę. Woda była zmna. - 2 minuty.
-Dam radę na 5! Waaah! -
wrzasnął.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 13-05-2022 o 16:57.
Guren jest offline