Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 18:32   #31
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
"Stop in The name of love"


Iris mogła wyczuć nowym szóstym zmysłem, że wola przeciwniczki ulega mocy jej magii. Oczy Piratki zaszkliły się, jakby wypiła strzemiennego.
Trójząb zaczepiła razem z siecią na uprzęży, którą nosiła na plecach

- Aha, to wybacz. Trzymaj srebrną koronę za kłopot- Powiedziała, rzucając malarce, monetę i poszła w swoją stronę.
Leamer mogłaby przysiąc, że słyszała w swej głowie, perlisty śmiech Wenus pytanie tylko skąd kapłanka wiedziała o stracie płaszcza ? Półelfka miała pewność, że nikt nie widział co zabierała, ani nikt jej nie śledził.

______

Rzut na wole: 1d20+3 12

Twój poziom trudności to 14 więc przegrała wolę walki z tobą dałem ci sztukę srebra w nagrodę za kreatywną sugestię.

Jeżeli chcesz możesz rzucić na arcane,(1k20+2 z twojego int możesz rzucić albo tu i albo konto na orkosie założyć ) żeby wykombinować jak znalazła płaszcz DC 15.



Thank Wenus I'm pretty


Rozmyślenia przerwały oklaski i rubaszny śmiech podszedł do niej wytatuowany Goliath wojownik:


- Lubię jak kobita jest odważna i umie mówić co chce! Postawić ci kufel bimbru w tawernie ?- Zaoferował.


 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-05-2022 o 21:17. Powód: Ukryłem muzykę w hiperlinkach żeby nie zagracała
Brilchan jest offline