Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 22:38   #33
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Olbrzym pokiwał głową łupną wielkim toporem o ziemie i oparł się o stylisko grubości obu ud czarowniczki.

- W tej okolicy każdy biznes potrzebuje ochroniarza a ja akurat rzem skończył zlecenie wiem do kogo się trzeba zgłosić po najm a że mnie ubawiłaś setnie to ci pomogę ślicznotko. Zwe się Aro "Ostatni Ocalały" z klanu Siewców Śmiałków zaprowadzę cię gdzie trzeba a ty zastanów się w tym czasie czy chcesz moich usług ? Jak stwierdzisz że nie to też nie problem - Zarzucił sobie broń na ramię i poprowadził ją do antycznej klitki, dość dobrze utrzymanej wisiał nad nią szyld:

Cytat:
NAJM I ZAKUP BUDYNKÓW W SKULLPORCIE
W środku czekał ją osobliwy widok każdy skrawek powieszchni zajmowały mapy, rulony, papirusy, księgi oraz luźne kartki. Pośrodku tego urzędniczego królestwa niczym udzielny książę na włościach usadowił się za hebanowym biurkiem krasnolud o skórze szarej niczym grafit. Większość przedstawicieli tejże rasy czerpała dumę z bujnego zarostu tenże osobnik był gładki niczym jajo!

Jakoby w ramach kompensacji ciało jego pokrywała od stóp do głów siateczka tatuaży nie były to jednak runy, którymi ozdabiały się krasnale czy nawet obrazy lecz naniesiona na skórę czarnym tu z wielką starannością siateczka pnączy bluszczu, które bardziej pasowałby druidowi lub elfowi.

- Quaras ta wyszczekana pannica chcę dużej przestrzeni na mały biznes! Jakiegoś lokum! - Oznajmił Aro.

Szary Krasnal podniósł wzrok znad papierzysk kolor jego oczu przywodził na myśl brudną mętną kałużę-Powinszować jestem przedstawicielem Kolektywu Nieumarłych Czaszek, poproszę o szczegóły: Jaki metraż Panią interesuje ? Najm czy zakup, jaki ma Pani budżet ? Jakie dokładnie ma być przeznaczenie obiektu ? - Zaczął strzelać pytaniami niczym kusza samopowtarzalna.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-05-2022 o 22:41.
Brilchan jest offline