Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2022, 14:53   #149
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Troy

- Obawiam się, że nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc - powiedział Akio z pewnym żalem w głosie - Ale jeśli mogę być szczery, to wydaje mi się, że powinniśmy się powstrzymać od jakichkolwiek wrogich działań. Nawet, jeśli mamy prawo źle życzyć naszym gospodarzom.

- Czy mogę... zaoferować masaż relaksacyjny? - spytał z pewnym wahaniem - Wiem że dla Was, ludzi Zachodu, może to się wydawać nieco... erotyczne, ale u nas, na Wschodzie, odbiór masażu jest nieco inny. Znam akupresurę i techniki masażu, mogę wykonać tę procedurę. Pozwala się zrelaksować, zapomnieć o nieprzyjemnościach i pomaga nawet na zmęczenie i bóle w mieśniach. Gdyby pani generał zechciała, to zawsze mogę ją wymasować. Zwłaszcza, jeśli ma to pomóc w zachowaniu dobrych relacji dyplomatycznych z tymi... barbarzyńcami.
 
Kaworu jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem