Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2007, 14:30   #12
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Wiecie, chyba źle podchodzicie do tematu, nie chodzi bowiem o zrobienie top listy wampirów, ale właśnie na podstawie zgromadzonej wiedzy każdego z nas indywidualne wyselekcjonowanie postaci, które dla nas samych są kwintesencją wampiryzmu.

Co jednak rozumieć przez samo bycie "wampirzym"?
Propozycja Fanaela (jeśli źle odmieniłam, to przepraszam), aby wyznaczyć aspekty, które będą decydować o wyborze postaci jest sensowna, jeśli chcemy się bawić w listę wampirzych przebojów, lecz do tego faktycznie lepiej założyć oddzielny temat.

Ja osobiście obstaję za brakiem takich wykładników, niech każdy opisuje swoje własne spojrzenie oraz podlegające podeń typy bohaterów.
Dla jednych wszak esencją wampiryzmu może być znudzony wszystkim malkontent, dla innych zabijaka rodem z Blade'a.

Jeśli chodzi o znane mi postacie z filmów i książek to szczególnie chciałaby wyróżnić Krevena (Shane Brolly) z pierwszej części Underwolda, który dla mnie jest świetnym przykładem wampira-arystokraty, idealnym materiałem na Toreadora. Jedyne czego mi w tej postaci brakuje to ździebko więcej inteligencji, no ale nie wymagajmy zbyt wiele od postaci drugoplanowej.

Natomiast GENERALNIE dla mnie najbardziej wampirzym z wampirów jest Myca Vykos, którego opisałam już w innym temacie na forum (Skąd ja znam tą postać?).
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem