Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2022, 17:07   #153
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edlaue WCIĄŻ był półprzytomny, z zamkniętymi oczami wyrecytował: - Dzień Dobry wysoki sądzie:

- W kwestii paktowania z istotami poza wymiarowymi w parku deklaruje niewinności. Jest to prawda, ale znów wyjęta z kontekstu. Musiałem przebiec całe wyspy Brytyjskie, ale w końcu znalazłem Panią Kapłankę Belle, która wyjaśniła mi sytuacje: Elfy to śnienie i nierealność, a ten świat jest fizyczny i logiczny. Oberon drugi znalazł sposób obejście barier wokół fizycznego świata. Jeśli Książę Olch pojawił się na Ziemi, to znaczy, że musiał jakoś je obejść. A to zdawało się niemożliwe w długiej historii magii tego świata. Wykorzystał cywilów do zebrania energii ze snów. Nie mogliśmy go jednak dotknąć bez wejścia w pakt. Gdybyśmy go nie powstrzymali, bez przeszkód zebrał wystarczającą ilość mocy, żeby zniszczyć tę barierę, zamieniając ten świat w oniryczny koszmar a ludzie w elfich niewolników. Było to konieczne, żeby uratować miasto.

- Także jeżeli spojrzeć na to zero — jedynkowo musieliśmy wejść z nim w pakt, żeby być w stanie z nim walczyć. Daliśmy mu więcej energii, ale podczas gdy ja ruszyłem szukać informacji. W nadziej na odnalezienie Ojca Oberona drugiego, walczyć reszta drużyny zmusiła księcia do zużycia energii, którą zebrał, powstrzymując jego zamiary opanowania świata.

- Nie powinien mnie więc dotyczyć zarzut o użycie mocy w sposób zagrażający życiu i zdrowiu osób cywilnych. Ponieważ nie uczestniczyłem bezpośrednio w walce zajęty zbieraniem informacji.

- W kwestii stawiania oporu podczas zatrzymania deklaruje niewinność. Mogłem w każdej chwili zdjąć obrożę, zbiec lub zwrócić się o pomoc do mojej biologicznej Matki, która jest boginią z innego wymiaru, powodując konflikt między wymiarami. Diana ma podobne możliwości. Oboje z nich nie skorzystaliśmy co w mojej opinii dowodzi że kontrolujemy swoje moce i nie stanowimy zagrożenia.

- W kwestii o naruszenie nietykalności cielesnej agenta A.E.G.I.S na służbie. Przyznaje się do winy i wyrażam skruchę.

- Pragnę jednak zwrócić uwagę na pewne okoliczności łagodzące. Agenci odwiedzili nas w nieodpowiedniej chwili podwyższonych emocji mój towarzysz i przyjaciel książę M'olibden niespodziewanie odszedł z drużyny i naszej planety. Doznałem objawienia od mojej boskiej Matki, w którym poinformowała mnie, że zostałem powołany do życia, aby pokonać super łotra Króla Feniksa co spowodowało u mnie kryzys tożsamości, z którym wciąż się zmagam. Przyznaje, że byłem do agentów nastawiony antagonistycznie z powodu reakcji publiki na nasz bohaterski wyczyn. Było moim błędem niewybaczalnym mimo okoliczności. Wysoki sądzie przyznaje, że choć podobne oplucia zdarzają się na każdym proteście, teraz rozumiem, że od herosów i osób obdarzonych super mocami oczekuję się więcej. Dlatego zamierzam pójść na terapię aby nauczyć się pracować nad własnymi emocjami oraz lepiej zrozumieć różnice pomiędzy moim ojczystym wymiarem a Halcyon City gdyż po tym zajściu widzę, że mam w tej kwestii pewne braki, mimo że mieszkam tu już 5 lat.


Tom Eddiego był spokojny i pełen szacunku dało się jednak wyczuć, że obroża blokująca moc działa na niego negatywnie. Sędzina mogła bez trudu stwierdzić, że dzieciak zachowuje się jakby był pod wpływem silnego środka uspokajającego i wyraźnie walczy z nienaturalną sennością.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-05-2022 o 19:16.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem