Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2022, 05:53   #32
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
No, jeżeli ktoś pisze EOT a potem dalszy ciąg dyskusji jest wręcz ukrywany, to dla mnie nosi znamiona kłótni.

Alex, Ty bardzo się lore zasłaniasz, którą, z tego co widzę, masz mocno opanowaną. Wiesz, ja grałem w młotka bazując jedynie na 1ed podstawce i całą resztę świata robiło się samemu, bez żadnych dodatków. Nie przekonuje mnie, że muszę znać tuzin dodatków, aby ogarniać co jest co. Nie znam wszystkich dodatków ani do 1ed, ani do 2ed, nie znam 3ed i nie znam 4ed, nie znam bitewniaka i nie znam całej lore. I wg mnie podstawka powinna wystarczać do poprawdzenia gry. A cała reszta to właśnie dodatek dla tych, którzy tego chcą. Zwłaszcza, że dodatki i podstawki często przeczą same sobie, a wersje zmieniają świat.

Tak czy inaczej innego podsumowania niż poprzednio nie napiszę i w sumie to dyskusję pewnie można przenieść do ostatnio odgrzanego przez Connora wątku http://lastinn.info/warhammer-fantas...arhammera.html (Jestem nowy: pytania początkujących graczy w Warhammera.).
 
Gladin jest offline