Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2022, 17:37   #1141
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi wolał podtrzymać Tkaczkę Wody: - Wyglądasz jakbyś i ty potrzebowała się przespac. Najlepiej obie iddzie się zdrzemnąć. Jakoś sobie poradzę- zwłaszcza, że zgromadzeni są w wieku w którym już się ma jakąś świadomość swoich czynów. Ba, drużyna Awatara Aanga była w podobnym wieku kiedy ocaliła świat przed inwazją Narodu Ognia.
-Tata, a po winie to zawsze tak napiernicza głowa?
- zapytał Rin marszcząc brwi z wyrazem wielkiego skupienia.
- Nie. Bardziej, więc pewnie za jakiś czas się zwiększy.
-W mordę... To po co ludzie piją alkohol?
-Krótki jeszcze jesteś, to wszystko szybciej dochodzi.Dlatego chociażby dopiero jak się dorasta to się pije... Ale kac jest zawsze po. Prześpisz się, wypijesz sporo wody to w końcu przejdzie. Idź spać z Tobiem.
-Weź na mnie nie patrz... Ani na Tatę
burknęła Kohaku ze spojrzeniem, które chyba próbowało zabić Tobia.
- Jestem zaręczony! Byłem? Myślałem, że.... mamrotał chłopak.
- Ja cię! Nigdy nie byłeś na randce? - zawołał Rin.
- Miałem narzeczoną! Myślałem, że mam... To czemu bym miał...
-Tobio, nie rób niczego na co dziewczyna mówi "Nie". -
oświadczył Daichi.- Ciebie to też dotyczy- nie rób niczego na co nie masz ochoty. Masz prawo odmówić.
-NIE CHCE! -
wrzasnął do Kuni chowając się za Daichim. Potem się zgiął trzymając się za brzuch.
- Tobio, ty też najlepiej się półóż. Prześpisz to i będzie lepiej. Chodź z Rinem
-To ja ci poopowiadam jak tutaj się zaleca do dziewczyn! Najpierw się z nią zaprzyjaźniasz...
-Znaczy się, że mam ją traktować jak ciocię Yu?
-W sumie...
-No i część się odmeldowała, a ja będę mieć mniej do roboty.
- Daichi rozejrzał się po pozostałych. - A... Gdzie Hideki?
-
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline