Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2022, 08:25   #224
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
A ja mam wrażenie że mimo iż łączy nas pasją to każdy ma inne podejście. Dla mnie, podobnie jak dla kolegium Gladina, podręcznik jest tylko szkieletem, a dodatki jak sama nazwa mówi to tylko dodatki.


Z drugiej strony są ludki które potrzebują glejtu na wszystko. Dwie opcje. Tyle.



Prawda jest taka że nie da się połączyć wszystkich edycji i podręczników tak żeby się nie wykluczały, przynajmniej po części, co zostało wyżej przedstawione.


Co do magów krasnoludów, to przecież nie tak że nie moga tylko bardziej ... Nie chcąc. Mają swoje runy a reszta jest niegodna. Aczkolwiek z drugiej strony niezbyt często spotykam graczy i mistrzów którzy mieliby problem z dostosowaniem zasad do grupy, także kransolidzki kapłan mag, czemu nie, nikt bil nie będzie
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem