Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2022, 19:06   #150
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Lekcje
- No więc po prostu ślub to jakby wieczyste wypożyczenie męża i jego… no wiecie, ale nie wchodzi on teoretycznie do rodziny żony, tylko pozostaje pod opieką sióstr. I jak inna kobieta wykradnie jego nasienie, to sprawa może być gardłowa. Choć w bardziej konserwatywnych rodzinach to bywa, że siostry i ciotki no wynajmują braci, aby ci użyczali swego nasienia… czyli po naszemu się prostytuowali… i nie mają oni nic do gadania… – Shieska poczerwieniała jak burak.

Wieczorek integracyjny.
Edward się zamyślił.
- Te psychofani są straszne, kiedyś jedną znalazłem w swoim łóżku nagą z różą w zębach. To było dziwne… część mnie się z nich cieszyła. Lubię, gdy ludzie pamiętają mnie jakim byłem… Ale bardzo niewielu pamięta mnie takim, jakim byłem wcześniej… W tym Winry i All.

Wielkie królestwo Troy.
Oliver się skrzywiła.
- Nie wydaje mi się, aby masarz w wykonaniu zbroi był zdrowy, a po za tym mam swojego masażystę, ale przydałby mi się sparing partner. – rzekła prostując plecy.
- Ja go nie będę wyklepywać. – odkrzyknęła Winry.
- Grumman jeździ windami, ale podobno w królewskim pałacu Troy jest wiele schodów. – zwróciła się do Stefana.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem