Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2022, 20:11   #108
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Mój haker ma te przewagę, że wie co widział jako jedyny. Niestety, ale nie wiem, czy Dhratlach zdajesz sobie sprawę, ale Montana to stan górzysty. Jest bardzo mało miejsc, gdzie dasz radę przedostać się tymi skuterami.

Ja byłbym, aby pojechać skuterami aż do Ovando (jakieś 30 minut jazdy, jak będziemy w miarę spokojnie jechać - no chyba że ktoś umie jeździć na skuterze to może w kwadrans się wyrobić). I nie ważne gdzie będziemy jechać z trzech wymienionych miejscowości to musimy jechać wzdłuż drogi (ale poza jej zasięgiem), bo odbicia w bok to są wysokie góry. Dopiero przy rozdrożu Ovando-Helmville (jakies 10-15 km trasy) możemy bardziej oddalić się od drogi. Do Helmville bym nie jechał, bo stamtąd jest jeszcze dalej do czegokolwiek, a jadąc do Ovando, to możemy dostać się jadąc dalej do Missoula, a to jest 2 pod względem wielkości miasto w Montanie. Jednak kolejne 80 km od Ovando (przy spokojniej jeździe będzie to godzinka jazdy - skutery osiągają do 200km/h, ale wątpię aby ktoś miał takie umiejętności, a i nieznajomość terenu też swoje robi, no i skutery mogą też po drogach jeździć jak będzie trzeba). Ale po drodze jest dużo miast/wsi i w miarę bezpiecznie można oddalać się od drogi (nie ma tylu gór).

Jeżeli chodzi o przetrwanie w górach, to też uważam, ze nie mamy na to sprzętu, więc na ten pomysł Elusive nie pójdzie.

Jedna z opcji byłoby rozłączenie się grupy skoro są takie skrajne podejścia, ale Buka napisała, że nie widzi jej się taki scenariusz.

Edit:
Cytat:
Do tego jak mówię już wiedzą gdzie jesteśm
Właśnie. Wiedzą gdzie jesteśmy. Przez chmury nie mogą korzystać z satelit, ale obstawiam, że obława na to miejsce oraz okolice będzie bardzo szybka, więc ja byłbym za jak najszybszym oddalaniem się.
 
Elenorsar jest offline