Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2022, 15:48   #133
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Skrzydło służby w pałacyku Metterichów

Owładnięty bitewnym szałem Norsmen zastygł w bezruchu tylko na chwilę - jakby zaskoczony propozycją żołdaka i późniejszymi słowami towarzyszy. W oczach trzech skrytobójców pojawiły się pierwsze iskry nadziei na ocalenie skóry, prysnęły jednak w tej samej chwili, kiedy Lars zamachnął się zbroczonym świeżą krwią toporem.

Po prawdzie nawet sam Karl Peter nie wiedział, co pchnęło go w tym momencie do działania: wrzask żołdaków w reakcji na szarżę Larsa, okrzyk Olivii, instynkt? Wciąż zamroczony alkoholem i ledwie trzymający się na nogach, pan Niers sieknął ostrzem swego miecza w ciemię mężczyzny, którego trzymał w szachu brodaty traper. Być może był to niewytłumaczalny zamiar Altdorfczyka, a może rozluźnione mięśnie ręki zmieniły ułożenie dłoni na rękojeści broni; dość dalece, by miast wgryźć się klingą w czaszkę przeciwnika, miecz uderzył go z całej siły w ciemię płazem. Żołdak wyprężył się niczym zdzielony kowalskim młotem, przewrócił oczami demonstrując Franzowi ich białka, po czym runął z metalicznym harmiderem na posadzkę korytarza.

Maurer nie zmitrężył ani chwili, okręcił się na pięcie porzucając swą niedoszłą ofiarę dziwnie zdumionemu Niersowi i rzucając się na jednego z żołdaków tkwiących pomiędzy Olivią i Larsem.

Opisałem fabularnie deklarację Asmodiana. Muszę jeszcze sprawdzić w karcie WW Olivii, natomiast Franz trafi swego przeciwnika przy uwzględnieniu ewentualnej deklaracji Zajadłego ataku (deklarujcie mi te akcje, nicponie)!


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline