Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2022, 21:01   #3
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To może tak:

Akcja to np:

"Aktywuję układ AB, lecę tam transporterem i dwoma jednostkami piechoty. Jedna na planetę A, druga na B. Zajmuję planety."

I koniec.

Następny ruch po reszcie graczy.

Nieco inaczej przy kartach strategii, bo tam każdy może zagrać "secondary ability"

Wedle schematu:

Gracz 1: Zagrywam kartę technologii, za darmo opracowuję technologię A, za dodatkowe surowce z planety XY opracowuję technologię B, teraz każdy może zagrać drugorzędną zdolność karty technologii"

Gracz 2: "za 4 dobra handlowe opracowuję B"
Gracz 3: "za 4 surowce z planety Moll opracowuję D"
Gracz 4: "nie korzystam z technologii"

Takie deklaracje dla kart strategii chciałbym zbierać w ciągu doby.

EDIT:
W pierwszej turze wykonuje się 3 akcje taktyczne (przeniesienie jednostek), dwie karty strategii (dla 4 i mniej graczy) i dwa razy zagrywa drugorzędne zdolności kart strategii). Oznacza to, że pierwszy duży post fabularny byłby po dwudziestu dniach gry.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 18-05-2022 o 21:05.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem