Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2022, 21:25   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Wypowiem się mając doświadczenia w grach z codziennymi odpisami (i w grach z kilkoma odpisami dziennie) - one wymagają sporego zainwestowania czasu nawet jeśli odpisy są jednolinijkowe. O Twilight Imperium słyszałem i z tego co mi się wydaje jest to dość skomplikowana gra (z wielkim pudełkiem z piękną ilustracją kosmicznego lwa). W TI nie grałem, ale zagrałem przez internet w Tapestry i Through the Ages - obie gry były dłuuuuugie, a były grane w czasie rzeczywistym ze wszystkimi udogodnieniami (plansze, karty, kafelki itp). Samym tekstem byłoby trudno cokolwiek zapamiętać.

Reasumując nie wydaje mi się, że da radę przełożyć skomplikowaną grę planszową na warunki forumowe. Lepiej iść do jakiegoś klubu planszówkowego. Albo na BGA.

Tak wyglądała planszówka na forum: http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...ie-aegona.html ([GoT 2ED+] [2] Lądowanie Aegona)
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem