Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2022, 22:04   #7
Luc du Lac
 
Luc du Lac's Avatar
 
Reputacja: 1 Luc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputację
Grałem trochę w TI3 w rilu. Extra giera. IMO absolutny TOP.
Niestety ma tą wadę że wymaga w cholerę czasu. Sam rozruch to min.2h, przez co rzadko w to graliśmy, a jako że zasady są dość rozbudowane/dużo tego to za każdym razem trzeba było w trakcie gry sobie je odświeżać - kończyło sie na 10-12h rozgrywce którą zazwyczaj kończyliśmy "sztucznie" w stylu - gramy do 6 tury i wygrywa ten kto ma najw. pkt.

Jednocześnie wiem że jak się gra regularnie to zasady szybko wchodzą, i po prostu szybciej się gra.

Z doświadczeń - ostro graliśmy w GOTa online. Zupełnie bez forum. Kumpel postawił stronę w którą wpakował całą mechanikę. Rozkładanie rozkazów, losowania it itd. Całość odpisów to było knucie pomiędzy graczami. Strona funk.samodzielnie więc nie trzeba było MG. Czas był dość problematyczny. Niby tydzień był na rozkazy ale zazwyczaj w którymś momencie się to rozłaziło - ale grało się super.

reasumując - interesujące. ale odpis 1 dziennie... to karkołomne - z drugiej strony, bez dużego tempa gry to się rozejdzie. Na przykładzie Mafii - da się narzucić taki tryb/tempo, ale to chyba max.

Więcej szczegółów, byłbym za - wrzuciłem zapytanie do kumpla czy nie ma jakiś namiarów na gry TIonline (bo coś mi bije że coś takiego było)
Na pewno potrzebny jest jakiś panel graficzny (są takie) do odwzorowania planszy/rozkazów/ruchów/itp.

Niewątpliwie trzeba zaangażowanych graczy.

Tak jak pisze Rewik - fabularka do tego to już nadto...
 

Ostatnio edytowane przez Luc du Lac : 18-05-2022 o 22:06.
Luc du Lac jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem