Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2007, 17:14   #11
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Tylko jedna uwaga nadal nie wiem czy zamierzacie wydać to jako dodatek fanowski to wtedy na wykorzystanie mechaniki jak w/w można by było przymknąć oko. Czy chcecie go wydać nieważne w jaki sposób jako komercyjny to wtedy mechanika ta jest przegięciem. I tak zauwarzyłem temat o świecie ale tam jest jak na mój gust żałośnie mało. Powiniście moim zdaniem wpierw bardziej rozbudować świat a dopiero potem zajmować się mechaniką. Nie przeczę iż pomysł mi się podoba. I tylko daltego się w tym topiku wypowiadam.
* komercyjny wydajecie go i trzeba go kupić czyli czerpiecie zysk z przedsięwzęcia mogą być to też straty to jest wedlug prawa nie ważne ale wtedy łamiecie patent i niezależnie od zysków czy też strat musicie zapłacić firmie czy też firmom do której należą w/w produkty odszkodowanie za złamanie prawa autorskiego. Liczę na rzetelną odpowiedż inaczej wasze zachowanie będzie świadczyło o nie dojrzałości. A co tu dyskutować z kimś kto swojej pracy i czasu innych nie szanuje.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem