Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2022, 11:28   #131
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Ja bym się pod żadnym pozorem nie kładł spać! W sumie zawaliłem sprawę, bo mogłem wcześniej zadeklarować, że będziemy obaj nocowali w klinice albo przynajmniej byśmy schowali gdzieś w mieście księgę. Skoro jednak jesteśmy w domu, to proponuję skitrać się na strychu i pilnować, czy ktoś się nie spróbuje wkraść do domu. Ryan na pewno nie zmruży oka, będzie miał przy sobie rewolwer oraz dubeltówkę. Jak MG podpowie nam już, w jakim miejscu najlepiej będzie się zadekować, napiszę wstawkę fabularną właśnie w tym miejscu opisując bieżące wrażenia doktora.

Czy mogę założyć, że obaj BG wymienili się w 100% opowieściami ze swoich wątków (pan CHikao oraz prosektorium)?
Ogólnie wymienili się, choć odnośnie wizji Davisa to Elenorsar musi podjąć decyzję na ten temat - w pozostałym zakresie nie powinno być chyba problemu?

Jeżeli bardzo nie chcecie być w domu to możecie jeszcze go opuścić. Odnośnie opisu budynku to wypowiem się dziś - później.
 
Anonim jest offline