Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2022, 18:47   #132
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Odnosząc się po kolei. Przypominam, ze ten tydzień mam ciężko z dostępnością. Nie wiem, czy do 23 uda mi się wyrobić z nadrobieniem materiałów. Ogólnie, aby nadrabiać różne sesje (mam jeszcze dwie strategie poza LI, a akurat w niedzielę kończy się kolejna wydawania rozkazów) siedzę do pozna i już mało sypiam :P Postaram się jednak, ewentualnie będę prosił o przesunięcie odpisu o dzień lub dwa.

Co do spania... sam nie wiem. Davis chyba nie ma problemu, aby spędzić go w domu. On jednak będzie miał zamiar spać. Przynajmniej na zmianę, aby chociaż częściowo mieć czysty umysł na kolejny dzień. Jednak jak Ryan będzie nalegał na wyjście, to zgodzi się.

Będę miał zamiar zrobić retrospekcje z Chikao, mam przynajmniej jedno pytanie do Japończyka.

David podzieli się wizja z Ryanem, z Chikao jednak nie.

Też nie mam pojęcia kiedy zgubiliśmy datę :P Może Cthulhu zrobił nam żart z załamaniem czasu? :P Potrzebny rzut na poczytalność.

Byłem pewien, ze ten policjant na budowie to był właśnie O'Rielly, sorki za błąd. W wolnej chwili poprawie wpis.

Jeżeli chodzi o krótkie odpisy to raczej nie powinno być problemu... ale moje krótkie odpisy często kończą się długie.
 
Elenorsar jest offline