Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2022, 21:47   #133
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przyznam szczerze, że odpisy w trybie dziennym mogą być dla mnie bardzo dużym wyzwaniem. Mam ruchomy grafik w pracy, do tego żona jest chora od kilku tygodni, dlatego piszę z doskoku. No i dodatkowo cięcie rozmiarów postów wydaje mi się w pewnym stopniu odzieraniem grania z przyjemności, ale rozumiem presję czasu. Jeśli nie uda mi się utrzymać fabularnie codziennego tempa, będę musiał przeskoczyć na deklaracje w komentarzach, ale sprawdzimy w praktyce jak to będzie szło.

Co do nocowania, proponuję jednak wiać do miasta, skitrajmy się na noc w jakimś pensjonacie albo w pokoju do wynajęcia. I zaczynam się zastanawiać, czy od następnego poranka nie zacząć wciągać w szczegóły sprawy tego irlandzkiego gliniarza…
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline