Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2022, 21:15   #17
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- Papa jest przede wszystkim swoim przyjacielem - zdążyła jeszcze odpowiedzieć Ladra. - Toleruje mnie, bo wie, że mogę być dla niego przydatna. Nie przeszkadza pracować, póki okazuję mu szacunek.
Wygładziła swój strój.
- Ale to wszystko, na co mogę liczyć. Wy możecie liczyć na jeszcze mniej. Co oznacza, że jeśli będzie chciał - lub będzie miał fantazję - nas zabić, to mnie zabije...

Nie dokończyła, bo w tym momencie rozpoczęła się rozpierducha. Ciało zareagowało automatycznie, wyuczone wieloletnim doświadczeniem. Ladra obniżyła sylwetkę, przypadła do ściany i szybkim spojrzeniem otaksowała otoczenie. Największym niebezpieczeństwem w takich sytuacjach zawsze było to, że ktoś ją zahaczy w zamieszaniu.

Zaczęli zbiegać w dół, kiedy pomost runął. Ladra nie przewidziała tego, nikt nie przewidział – stoczyli się na dół, spadając prosto na bar i siebie nawzajem.

Przez moment leżała ogłuszona, ale dość szybko podniosła się i usiadła.
- Zahaczyłam chyba o coś – powiedziała do Yvette, która nagle się nad nią pojawiała. – Musimy się zabierać jak najszybciej.

Rozejrzała się, szukając drzwi na zaplecze. Powinny być gdzieś w okolicy baru…
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline