Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2022, 06:41   #21
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
"Sami sprawdzie jakich", oznacza że gdzieś mogę się z tym zapoznać, czy to wyjdzie w praniu? Jak pierwsze, to gdzie można się z tym zapoznać?
Nie ma reguł. Oznacza to, że praniem będzie sesja. Generalnie mnie nic do tego, jak kreujecie świat, lubię być zaskakiwany przez Graczy. To Wasz świat. Jednak nie lubię, gdy Gracze „wywracają do góry nogami” prezentowaną przeze mnie „scenę” lub kreację jakiegoś BG. Ale twórzcie, twórzcie, podejrzewam, że po kilku postach ogarnięcie co i jak. Starczy moi Gracze pomogą.

Cytat:
Co do schludności. Używamy justowania i/lub indentu, nie używamy, czy jest ci to obojętne?
Obojętne.

Cytat:
Dialogi i myśli wyjaśnione, ale różni MG w różnych sesjach różnie chcą. Kwestie poza dialogami i myślami piszemy w pierwszej, czy w trzeciej osobie?
Trzecia osoba. Proszę.

Avatar nigdy nie spędzał mi snu z powiek. Byle nie na pół szpalty.

Cytat:
Jesteśmy na pogrzebie, więc pytanie, czy nasze postacie mają przy/na sobie wyposażenie bojowe? Czy leżą, gdzieś odłożone przy wozach/innych rzeczach? Z drugiej strony, czy bezpiecznie jest odkładać swoją broń gdzieś indziej skoro w każdym momencie ktoś może na nas napaść?
To Wasze postacie są na pogrzebie, nie ja. Wziąłeś na niego morgensztern? Twoja sprawa. Byłeś nie uczestniczył w nim z wysokiego lęku rycerskiego rumaka zakuty w pełną zbroję za ścianą przygodnie spotkanych, zaprzyjaźnionych z dziada pradziada, tarczowników.


Co do pomówień, jakobym nie rzucał przyznam, że mam świadka. Syna, ksywa Bielonek, ale to też moje alterego, albo superego. Albo inne ego. Więc nie wiem, czy to wiarygodny świadek

P
b
.

P.S.: Elenorsar zwrócił moją uwagę na niedomówienie w poście odnośnie miejsca śmierci i pogrzebu naszej hojnej, zakutej pały. Cóż, zostawiam to Wam i Waszym postom. Pamiętajcie jednak, że jak jeden napisze że było to trzy dni temu, niech drugi nie pisze że to było dziś rano Albo będziemy zmuszeni tłumaczyć to tym, że się po bitce spił tak, że dziś wytrzeźwiał. To tzw. "powaga rzeczy zapisanej" Co się pojawiło w sesji, zostaje. Szanujcie to, Kochani moi.

.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline