Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2022, 06:46   #25
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dodałem posta do sesji choć możliwe ze będę musiał go edytować.
Od razu uprzedzam, edytujemy literówki, ewentualnie ewidentne błędy nie mające wpływu na fabułę. Oznacza to, że tekst napisany jest WYDARZENIEM SESYJNYM. Krótko mówiąc, jeśli ktoś napisze, że np. "Rycerz wlazł na sosnę" to on na nią wlazł. Koniec. Nie ma dyskusji, że w płytówce to niemożliwe, że rycerz przecież nie umie się wspinać ani że w życiu by nie opuścił damy w potrzebie. Jak wlazł, BO KTOŚ TO NAPISAŁ W SWOIM POŚCIE, to wlazł. Koniec kropka.

Dla tego też ważnym jest, byście wzajemnie szanowali swoje postacie. Bo jak Gracz A napisze, że Gracz B dał z nim drapaka z placu boju, to już żadne zarzekanie się Gracza B nie pomoże. Dał drapaka i koniec. Może najwyżej wrócić.

To oznacza, że można w ten sposób zaszkodzić wizerunkowi i odgrywaniu BG innego Gracza. Aby tego uniknąć starajcie się pisząc o innych wczuć w ich BG i nie "nadpisujcie" się wzajemnie.

Bo EDYCJI ŚWIATA GRY NIE MA, koniec i kropka.

To samo dotyczy NPCów. Ja uszanuję Wasze wpisy odnośnie NPCów, ale jak coś będzie ewidentnym przegięciem, to dam klapsa światem gry.

Jeśli więc chcecie sobie wzajemnie szkodzić róbcie to mądrze.

Cytat:
Zakładam że Moja postać jest oburęczna nawet jeśli nie posiada jeszcze umiejętności skutecznej walki dwoma brońmi naraz.
To Twoja postać, nie moja. Jak jest, to jest

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline