Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2022, 16:39   #415
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Staram się unikać pewnych twardych stwierdzeń. Rudolf chętnie zaprosiłby bo najpierw musiałby ją znaleźć. Wcale nie jest powiedziane, że ją znajdzie.
Na tyle światotworzenia pozwalam, w końcu to "Twoja" postać. Natassia już tam jest, masz ją do pomocy zamiast klerka z Archiwum (bo Rudolf, w odróżnieniu od pozostałych postaci, może poza Gustawem, pomoc tam dostał z automatu jako "swój", także rzuty miałeś z bonusem nawet bez zabierania panny do pomocy).

Cytat:
Tak samo z tym pozwoleniem. Nie mógł sobie odmówić zamiast poszedł załatwiać, bo nie wiem, czy zanim wyjdzie załatwiać ktoś go nie napadnie w domu i cały jego plan się posypie.
Proponuję "poszedł załatwić sobie pozwolenie" w takim razie. Ja wyczulony zawodowo chyba jestem. W szpitalu "chciałbym się wypisać i iść do domu" i "żądam wypisu" mają zupełnie różne znaczenia i skutki.

Cytat:
Sam chciał podrobić bo gdzieś wcześniej pisałeś, że załatwienie podróbki nie będzie takie łatwe i szybkie a chciałem, żeby Rudolf miał jakąkolwiek atrapę na wszelki wypadek.
Poprawione. Ale że umiejek nie masz (ani materiałów) to jak ktoś zda bardzo łatwy test spostrzegawczości to domyśli się że to fake. Chociaż np w nocy szanse na zmylenie kogoś są.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline