Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2022, 22:45   #136
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Przepraszam, że tak długo mi wyszło. Plany planami, a życie układa swoje scenariusze.

Nadrobiłem cały materiał robiąc notatki i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę z tą radą, aby właśnie tak zrobić. Trochę to zajęło, tym bardziej że robione na raty, ale przypomniałem sobie bardzo dużo kwestii, o których James powinien pamiętać, a mi już wyleciało z głowy. Zależnie jak będzie wyglądał kolejny post, to chyba warto by omówić te kwestie, aby Ryan i James podsumowali to co się wydarzyło w poprzednich dniach. Może wyjdzie nam coś nowego w praniu.

Co do samego posta, to jest tam podsumowanie spotkania z Chikao i dodałem tam jedno pytanie w sprawie ten kobiety.

Sytuacja z Ryanem i wiadomości o wizji to włos minąłeś Anonim, ze tracę jedna poczytalność. Nie wiedziałem jam zapisać to mechanicznie, więc pozostawiam to tobie. Jeżeli chodzi o spanie, to James zaproponował swoje mieszkanie. Samochodem powinien być to chyba moment. Powiedz Ketharian co o tym myślisz? Zgadzasz się, czy wolisz jakiś hotel?
 
Elenorsar jest offline