Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2007, 20:41   #62
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Dowódca to idiota który nie umie nawet udawać że ma autorytet i coś potrafi. Żołnierze to zbieranina frajerów którzy żrą się miedzy sobą i wymiękają od razu kiedy zobaczą że ktoś jest silniejszy. Zero dyscypliny, zero wyszkolenia, nawet woli walki niewiele. Miałem już dość tego gówna. Dobrze że w końcu wracam do swoich. A jak tam w jednostce? Gdzie stacjonujecie co porabiacie? Działo się coś jak mnie nie było?

Grant odprężył się i wyciągnął przed siebie nogi. Ignorując wiszącą w kabinie tabliczce odpalił papierosa i poczęstował Dilera. W końcu między swoimi. Uśmiechnął się się szeroko i wypuścił zgrabne kółko z dymu.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline