Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2022, 21:41   #98
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Domostwo Flanaghana, sobotni wieczór

Nieoczekiwana i kompletnie zaskakująca wizyta policjanta zbiła mnie z tropu. Byłem już właściwie ubrany do wyjścia i gdybyśmy mieli choć odrobinę szczęścia, O’Reilly zwyczajnie pocałowałby klamkę. Teraz jednak stał w moim salonie z groźną miną i niedopuszczalnymi oskarżeniami, które umiejętnie wplatał w swoje słowa!

Lecz Bóg mi świadkiem, że wolałbym wieść z nim rozmowę przez całą noc niźli poczuć znienacka tę samą odrażającą woń trupa, której zaznałem już wcześniej.

- To oni! - jęknąłem, kiedy tylko O’Reilly napomknął o włamywaczami - Wrócili!

W mojej wsadzonej pośpiesznie do kieszeni płaszcza dłoni pojawił się znienacka rewolwer. Widząc broń policjant zesztywniał w mgnieniu oka, toteż odsunąłem uzbrojoną rękę w bok, aby nie stwarzać wrażenia zagrożenia dla osoby stróża prawa.

- Oficerze O’Reilly, jesteśmy wszyscy w wielkim niebezpieczeństwie - oznajmiłem ściszonym i wyraźnie drżącym głosem - To nie jest czas na opowiadanie szczegółów, ale ludzie odpowiedzialni za włamanie do mojego domu oraz pokoju pana Chikao najpewniej śmiertelnie otruli Goodmana i być może porwali Coopera. Musimy stąd uciekać, jak najszybciej!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline