Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2022, 12:03   #100
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Domostwo Flanaghana, sobotni wieczór

Przyznam szczerze, strach zawładnął mną tak dalece, że propozycja Jamesa w pierwszej sekundzie wręcz zmroziła mi krew w żyłach. Skamieniały z wrażenia, potrzebowałem krótkiej chwili, aby dostrzec w słowach przyjaciela logikę, która mnie samemu ewidentnie umykała.

- Może to i racja… - powiedziałem bez jakiegoś szczególnego entuzjazmu - Jeśli ci dranie mogą się kogoś przestraszyć, to najprędzej umundurowanego policjanta, panie O’Reilly! Ale niech pan będzie bardzo ostrożny, to bezwzględni przestępcy, którzy nie cofną się przed niczym!

Złapawszy wolną ręką za pasek przewieszonej przez ramię torby przeciągnąłem ją sobie na plecy, słowem nie wspominając stróżowi prawa o Septigramie.

Wyjawienie Seanowi zbyt wielu sekretów na raz nie leżało w naszym interesie.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline