Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 00:49   #72
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Jaegar z zadowoleniem stwierdził, że płyn ma słodki smak. Ledwo dopił do końca, a w drzwiach pojawiła się czarnowłosa kobieta o ciemnej cerze. Gdyby nie okoliczności mógłby powiedzieć, że jest urodziwa, ale teraz nie w głowie mu były takie myśli. Zanim zdążył zadać jakiekolwiek pytanie, kobieta przemówiła:
"-Dzień dobry, adepci. Witam was jako oficjalny nauczyciel klanu Księżyca. Zostaliście wybrani na nowych przedstawicieli naszego klanu, gdy pokazaliście swą wartość tamtej nocy. Pod głównie moim naporem. Czekała was śmierć... stalibyście się źródłem krwi dla wampirów... a to jest straszne, wierzcie mi. Los, jaki my wam przygotowaliśmy jest lepszy. Staniecie się dziś członkami klanu Księżyca. W nocy będziecie Lupinami i przejdziecie pierwszą metamorfozę. To będzie dla was trudne, ale pożegnajcie się ze swym poprzednim życiem. Wypiliście moją krew, więc nie czeka was żadna niespodzianka. No dobra... od teraz jestem waszym zwierzchnikiem, a nazywam się Angela. Będę was uczyła podstaw nowego świata. Trzymajcie się mnie, a nie zginiecie. A teraz zadawajcie te swoje pytania... pewnie ich dużo."
- T-to była... krew?!? - wykrztusił z niedowierzaniem Jaegar. Poczuł, że robi mu się słabo od nadmiaru wrażeń i informacji. Miał się przeobrazić... w coś. Lupina, cokolwiek to było. To wszystko nie mieściło mu się w głowie. Wział kilka głebokich oddechów, aby się uspokoić i odzyskać jasność umysłu. Już miał się odezwać, gdy Morgana zadała swoje pytania:
"- Kim są Lupini? Co to za klan? I o co tu właściwie chodzi?"
Jaegar nic nie mówił, tylko patrzył na Angelę wyczekująco, z tymi samymi pytaniami wypisanymi na twarzy.
 
Astaroth jest offline