Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2022, 02:46   #237
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Młoty (stoneguard) to proxy White Lions (12 z command) z toporami i nowymi głowami.

Ciężka konnica (Dawnriders) to Dragon Princes lub proxy Silver Helms (16 z command) Z Windchargers zrobiłem Ellyrian Reavers (5) wysadzając z ich dizonaurowatych kóz na konie Ze Spearman będą spearmani (50 z command) lub proxy Sea Guard albo Phoenix Guard, bo głowy, ręce i tarcze zmagnetyzowałem, wydrukowane hełmy i halabardy. A z łuczników (21 z command) są łucznicy, lub proxy Sisters of Avelorn. Zastanawiam się czy bladelordsow nie zrobić Swordmasters of Hoeth ale za nimi nie przepadam, wiec pewnie opuszczę.
Starshard Ballista to Bolt thrower (2) z załogami.
1 Smok , 3 Phoenixy (1 Flame i 2 Frost) i 1 Gryfon - wydruki.
Bannerblade to główny sztandar.
Całkiem łatwo jest przerabiać na lordów i bohaterów. Jest Eltharion i Teclis. Annointed łatwo zrobić z Lorda Regenta lub Elthariona.
Lumineth Realm Lords w wielu jednostkach straciło pióra na hełmach i tylko commands wyróżniają się jak rzymscy legioniści. Dla muzyków instrumenty przerabiałem z starych bitsów wfb, głównie wysokich i mrocznych elfów. Końcówki włóczni musiałem przycinać aby zmieścić w regimenty a większość figurek ma swoje dedykowane miejsce na podstawce, inaczej jest problem z ustawieniem. Zdecydowanie za dużo zabawy z tym miałem.

Prawie drugie tyle większości jednostek mam pomalowanych w oryginalnym niekonwertowanym AoS i pewnie kiedyś pójdzie na sprzedaż. Z za dużym rozmachem zacząłem a życie zweryfikowało ambitne zamiary.

Cała przerobiona armia czeka wciąż od ponad roku na pomalowanie. I mam nadzieje, że to kiedyś będzie dokończone. Miało być Grimdark w czarnym matowym stylu lub epickim białozłotych po kolana obryzganych w błocie i krwi. Choć ten drugi scheme zostawię chyba dla Kiselvu (jeśli wyjdzie) to będzie pasować do słowiańskiej husarii, jeśli w ogóle zostanie to wydane

 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 05-06-2022 o 02:49.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem