Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2022, 09:06   #105
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przesiąknięte zgrozą domostwo doktora, sobotnia noc

Widok tej upiornej, niejako małpiej w swym nieludzkim wyglądzie, wstrząsnął mną tak głęboko, że miast krzyknąć, za pierwszym razem wydałem z siebie jedynie bezrozumny wizg. Jako człowiek wykształcony i obyty ze światem zdawałem sobie doskonale sprawę z istnienia wielu schorzeń i deformacji fizycznych przydających ludziom półzwierzęcego wyglądu; tym bardziej zatem przeświadczony byłem, że cokolwiek pochwyciło policjanta, nie należało do mojego gatunku!

- Sean! Żyjesz?! - głos dobywający się z mojego gardła był tak piskliwy, że zdało mi się, iż pochodzi z ust obcej osoby - James, coś złapało Seana! Jakieś zwierzę, ogromne!

Rozum skowyczał w moich myślach żądając ucieczki na złamanie karku, ale niezdecydowanie sparaliżowało wszystkie członki. Za zatrzaśniętymi na głucho drzwiami przepadł wszak człowiek, narażony na śmiertelne niebezpieczeństwo w moim własnym domu!

Dłoń dzierżąca rewolwer dygotała mi szaleńczo, wibrowała podobnie jak łamiący mi się głos.

- Pomóż mi otworzyć te drzwi! - krzyknąłem - Sean, co z tobą?

Ryan podejmie próbę wyważenia drzwi (z pomocą Jamesa albo własnymi siłami), ale jeśli to się nie uda, zdrowy rozsądek zwycięży inicjując próbę ucieczki. Tyle co do planu na ten moment…


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest teraz online