Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2022, 19:48   #126
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Miło, że na nas poczekałeś - rzuciła Lyn, gdy tylko się pojawili na statku.

- Nie dziękuj mnie, tylko moim brakom w dziedzinie pilotażu - odparł Edge półżartem, gdy wstawał z fotela pilota, by zrobić miejsca lepszej od siebie w tej dziedzinie.

- Allcax jeśli będzie trzeba, otworzę prawy luk i zaczniesz strzelać z działka obrotowego, choć myślę, że nie będzie takiej potrzeby - rozkazała Lyda.

- Nie możemy zabić żadnego policjanta! Przekonfiguruję broń energetyczną Kuratora, by wysłał impuls EMP! Zamrozi im systemy tylko na chwilę, ale da nam czas na ucieczkę! - zaproponowała niebieskowłosa, w odpowiedzi.

- Mnie pasuje - mruknął tylko Edge, któremu niezbyt widziało się wystawianie za jego głowy nagrody przez miejscowe władze, więc w pełni popierał pomysł Lyn.

Na stanowisko nie było jednak dotrzeć tak łatwo. Rzucało nim po korytarzu, gdy rudowłosa robiła ostre zwroty, a momentami wręcz przyciskało do podłogi, gdy pilotka przyspieszała i rwała ostro w górę. Wreszcie jednak znalazł się na miejscu.

- Jestem - rzucił przez komunikator. Więcej słów wolał nie wypowiadać, obawiał się, czy nie spowoduje to wyrzucenia z siebie również zawartości żołądka.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline