Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2022, 16:27   #165
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Ojciec Eda patrzył na swojego syna. Najpewniej chciał mu coś powiedzieć, ale ten nawet po zdjęciu obroży był bardzo senny. Praktycznie zasnął na stojąco, podtrzymywany z jednej strony przez Mephista, z drugiej zaś przez Dianę.

- Eh, potem... - westchnął Ted, po czym przeniósł wzrok z syna na dziewczynę - Diano - zaczął - nawet nie wiesz, jak bardzo pragnę Cię przeprosić. Tego wszystkiego dałoby się uniknąć, gdyby nie ordynarne zachowanie mojego syna. Nawet nie wiesz, jak mi strasznie przykro i mogę sobie tylko wyobrazić, co musiałaś przejść przez niego. A jesteś przecież kobietą! Damą! Arystokratką! - kontynuował - Naprawdę, nigdy prawdziwy superbohater nie powinien komuś takiemu sprawić tyle problemów. O Boże, co sobie musisz myśleć o naszej rodzinie! Taki wstyd! Wybacz mi proszę, moja droga - zaczął przepraszać za swoje dziecko.



Diana:

Ted basically twierdzi, że jesteś lepsza od zwykłych ludzi i zwłaszcza z tego względu nie powinnaś być trzymana w areszcie i narażona na "ordynarne zachowanie" Eda.

INFLUENCE:

(-) Mundane | (+) Superior

Akceptujesz czy próbujesz odrzucić?


 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem