Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2022, 11:37   #168
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Diana skinęła głową.
- Nie moja wina, że taka zajebista jestem. Mogę ci ławkę zrobić. Tylko muszę miejsce mieć do roboty. Choć zwarz, że ciesielstwo to traktowanie obiektów młotkiem, frezarką i piłą. Łatwo sobie wyobrazić, że to nie drewno, a… – ucięła znacząco. – Co do smoków, to pamiętaj, że to nie chodzi o cnotę fizyczną, można przespać się z dwudziestoma partnerami, a być dla smoka niczym danie z trzygwiazdkowe restauracji, a być wredną cnotką, co smakuje jak zeschły kebab. Ale smokom trudno byłoby się ukryć. – tłumaczyła Diana i nie wiedzieć czemu w głowie pojawił jej się znajomy sprzedawca bajgli.
Popatrzyła na Teda. Miał cholernie potężną moc, z której nie robił użytku. Mógł robić wszystko… górował nad śmiertelnikami. Eddy miał trochę racji… Zadrżała, gdy zdała sobie sprawę z tego, co pomyślała.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem