Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 10:33   #170
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Dobra nie oceniam, ale mam nadzieję, że na polu golfowym nie doszło do niczego co było pod przymusem, czy nadawało się do policyjnego raportu. - Dean poklepał kilkukrotnie Strzygę. - Ja się zaszczepiłem przeciwko smokom przed mutacją. Tą Mephisto mutacją. Niby było fajnie, ale potem coraz bardziej jakbym żarł margarynę zamiast masła. Zresztą moja eks ostatnio mi zapodała, że jednak woli kobiety. - drapał się brodzie.

Mephisto wolał nie patrzeć na Dallena, ale podejrzewał, że facet od tego tematu patrzy na swoje buty. Po chwili pojawiło się wokół Eddiego niebieskie światło.
- Mniejsza o to. Diana, twoją sytuację u Janusza by polepszyło czy pogorszyło jakby wyszło, że znasz metalowca? Większość myli nas z satanistami. A skoro znasz się na ciesielce to wiadomo komu zlecić budowę ołtarza Mamie Bogini dla Dallenów. Ja ogarniam elektrykę.
Eddie, nie martw się na razie po sprawie. Formalności spełnione, podjęto próby naprawienia win. Przylazłem też załatwić swoje. Popełniono dzisiaj wystarczająco głupot. W tym, że twój tatko ma inne podejście do szlachectwa i feminizmu niż Diana. Kwestia różnicy epok jak mniemam, ale najlepiej jak dyplomatycznie spuśćmy zasłonę milczenia.

A tak, zapomniałbym.... To długi dzień i kumam jeśli wszyscy chcą do domu i się przespać. Ale dzwonił mój Człowiek przy Monitorze, że trafił na coś intrygującego. Trzeba by to omówić. I z tego wszystkiego wezwałem na pomoc babcię Atenę. Tak się złożyło, że jest agentem A.E.G.I.S. na emeryturze. Sam się nieźle zdziwiłem....
I tak będę musiał się jej odwdzięczyć za przysługę... Już nawet wiem jaką... Więc równie dobrze możemy spytać babcię Atenę o radę. Widziała nie jedno nie tylko dlatego, że jest żoną dziadka Kosty. Tylko z góry mówię- Bez Kawy Nie Gadam. Albo Machia....
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 09-06-2022 o 10:36.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem