Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 14:04   #13
Frey_
 
Reputacja: 1 Frey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwuFrey_ jest godny podziwu
Dokładnie to nie jest ostateczny kształt mechaniki. Po za tym do znudzenia powtarzam, że to jest tylko zasada testu podobna (bo nawet nie identyczna). Szanuje prawa autorskie, ale to tak jakby ktos opatentował teraz koło i zaczął je sprzedawać. Nie można popadać w paranoje. postaram się pokazać, ze pomysł zaczerpnięty z 7th sea to tylko malutka cząstka całej mechaniki.

Tak jakby ktos opanetował, ze k10 jest jego pomysły i bez jego zezwolenia nie mozna jej wykorzystać w żadnej mechanice. Byłby to dziwne i ie realne. Po za tym myślę, że twórcy 7th sea nie będa mieli i tak nic przeciwko, a gdyby nawet mieli to się dogadamy. Ewentualnie można byłby się spytać wydawcy. To nie problem. I prosze starczy dyskusji na ten temat, bo to naprawdę NIE JEST PROBLEM!

Co do tworzenia świata, ja się i tak tworzeniem świata nie zajmuje więc mam czas. DO tego wiele osób pyta się właśnie o mechanikę do systemu i wtedy ma zapadać cisza? Lepiej żeby była jakaś koncepcja, a ta nie wygląda źle.
 
Frey_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem